Redakční rada

Šéfredaktor:

ardoc. PhDr. Soňa Jandová, Ph.D. (Technická univerzita v Liberci), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Zástupce šéfredaktora:

arprof. Ing.  Miroslav Žižka, Ph.D. (Ekonomická fakulta, Technická univerzita v Liberci), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Výkonná redaktorka:

arPaedDr. Helena Neumannová, Ph. D. (Ekonomická fakulta, Technická univerzita v Liberci), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ostatní členové:

arPaedDr. Hana Andrášová, Ph.D. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
ardoc. PhDr. Tomáš Kasper, Ph.D. (Technická univerzita v Liberci, Fakulta přírodovědně - humanitní a pedagogická), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
arProf. Ing. Jiří Militký, CSc. (Technická univerzita v Liberci, Fakulta textilní), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ardoc. Ing. Iva Petríková, Ph.D.  (Technická univerzita v Liberci, Fakulta strojní), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ardoc. Dr. Ing. Miroslav Plevný (Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta ekonomická),Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ardoc. Ing. Petr Šidlof, Ph.D. (Technická univerzita v Liberci, Fakulta mechatroniky), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
arDr. Eckhard Burkatzki (Fakulta sociálních věd, Internationales Hochschulinstitut Zittau), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
arProf. Dr.- Ing. Frank Hentschel (Katedra strojírenství,  Hochschule Zittau / Görlitz), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ar Prof. Dr. phil. Annette Muschner (Katedra jazyků,  Hochschule Zittau / Görlitz), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ar dr Piotr Gryszel, Universitet Ekonomiczny we Wrocławiu, Katedra Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ar prof. UE dr hab. Elżbieta Sobczak, Universitet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wydział Ekonomii Zarządzania i Turystyki, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ar prof. UE dr hab. Grażyna Węgrzyn, Universitet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wydział Ekonomii Zarządzania i Turystyki, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Apps-internet-mail-iconAdresa redakce:

Akademické koordinační středisko v ERN (ACC)
Redakce časopisu ACC JOURNAL
Studentská 1402/2
461 17 Liberec 1
Tel.:+420 485 352 318
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.